Kemalettin Mah. Salih Omurtak Cad. Gür İş Mrk. Kat:1 Çorlu / Tekirdağ
Bize Ulaşın
  • Adres
    Salih Omurtak Cad. Gür İş Mrk. Kat:1
  • 0282 652 82 72

Talan Hukuk Bürosu Avukatları

Av. FATİH MEHMET TALAN

info@talanhukuk.com

0 533 655 16 47

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİİNGİLİZCEAğırlıklı olarak özel hukuk alanında ticaret ve şirketler hukuku, aile hukuku,gayrimenkul ve kira hukuku,iş hukuku,icra-iflas hukuku ile ağırlıklı ekonomik suçlardan kaynaklı ceza hukuku davalarında deneyimli ve hizmet vermektedir. Ayrıca şirketlerin kurumsal olarak hukuki işlemlerini takip ederek, sözleşmeler hazırlamakta ve hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Av. DUYGU İŞLER TALAN

info@talanhukuk.com

0 533 965 21 64

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİİNGİLİZCEBankaların kendi programları kapsamında ve her türlü icra takiplerinin açılışı,takibi,raporlanması,haciz,taşınmaz ve araç haczi gibi işlemler ile ve bunun dışında İcra-İflas Hukuku,Aile Hukuku,Taşınmaz Hukuku,Borçlar Hukuku,Ticaret Hukuku,İdare Hukuku,İş Hukuku alanlarında davalar ile ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

STJ. AV. ELİF ERGÖR

info@talanhukuk.com

0 530 000 00 00

GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİTalan Hukukta başlatmış olduğu stajının öncesinde Danıştay Başkanlığında 2010-2013 yılları arasında fiili olarak çalışmış olup avukatlık stajı halen devam etmektedir.  

ASİSTAN DİLARA POLAT

info@talanhukuk.com

0 530 000 00 00

ÇANKIRI KARA TEKİN ÜNİVERSİTESİİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ İNGİLİZCEKendisi ofis işlerinde ve bir takım dava takiplerinde bizlere yardımcı olarak çalışmaktadır.

MELTEM TÜRE

Kendisi icra ve mahkeme kalemlerinde bizlere yardımcı olarak çalışmaktadır.